Historia

Usługi instalacyjne świadczymy nieprzerwanie od roku 2007. Początki naszej firmy to skromny zakres świadczonych usług z zakresu instalacji wod-kan i centralnego ogrzewania. Z biegiem czasu zakres usług został poszerzony o modernizacje, wykonawstwo nowych i usuwanie nieszczelności istniejących instalacji gazowych. 

Od roku 2016 rozwijamy nowy dział firmy ukierunkowany na profesjonalną lokalizację i usuwanie nieszczelności instalacji wod-kan, grzewczych i gazowych. Na potrzeby tego rodzaju usług zaopatrzyliśmy się w korelatory, wykrywacz gazu znacznikowego, generator dymu, geofony, kamerę termowizyjną, detektory gazów, detektory ultradźwiękowe, kamerę na przewodzie z włókna szklanego, kamery endoskopowe, miernik wilgotności materiałów budowlanych i wiele innych, drobniejszych urządzeń i narzędzi niezbędnych do profesjonalnego lokalizowania wszelkiego rodzaju nieszczelności instalacji. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

bg-theme

Jakie usługi?

Specjalizujemy się w szeroko pojętym temacie usług instalacyjnych sanitarnych. Najstarszy dział naszej firmy świadczy usługi z zakresu modernizacji i wykonawstwa nowych instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i gazowych. Ale tutaj nie o tym… W tych sprawach odsyłamy do strony Hydraulik Wrocław Janiszewski.

Obserwując na co dzień mniejsze czy większe szkody wyrządzone przez nieszczelne instalacje w obiektach, rozmawiając z administratorami czy właścicielami tych budynków i lokali, dotarło do nas że nadszedł czas na rozwój w pokrewnej dziedzinie wszelakich instalacji, dziedzinie wspomagającej instalacje nieszczelne i ich właścicieli w trudnych sytuacjach w których znaleźli się z powodu winy osób trzecich lub własnych zaniedbań wynikłych najczęściej z braku niezbędnej wiedzy. Mowa o lokalizacji i usuwaniu wszelkiego rodzaju nieszczelności instalacji we wszystkich dostępnych na rynku systemach instalacyjnych wykorzystywanych do budowy instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych.

Widząc i samemu doświadczając niedogodności związanych z brakiem możliwości skorzystania z usług kompleksowych u specjalistów z innych dziedzin, z którymi spotykamy się na co dzień, postanowiliśmy pójść krok dalej – zaoferować naszym Klientom kompleksowe usługi które swoim zakresem obejmować będą: 

  • lokalizacja wycieków (lokalizacja nieszczelności) instalacji wod-kan-co-gaz 
  • usuwanie nieszczelności (usuwanie wycieków) w instalacjach 
  • osuszanie pomieszczeń / mieszkań / lokali / budynków po wystąpieniu zalań wodą 
  • odtwarzanie powierzchni (przegród budowlanych) zniszczonych przed wodę (tzw usługi ogólnobudowlane)  

Polecamy się! 

bg-theme
Działamy
od 2007
roku!

Co oferujemy?

Wieloletnie doświadczenie

Wysoka kultura osobista

Konkurencyjne ceny usług

Referencje od Klientów

Gwarancja do 60 miesięcy

Uprawnienia gaz D+E powyżej 5 kPa

Uprawnienia ciepłown. D+E do 200 kW

Uprawnienia elektroenerg. D+E do 1 kV

Ubezpieczenie OC usług do 100 tys. zł

Chcesz skorzystać z naszych usług?